Sposób na zaproszenie dla świadkowejDSC06659 Potrzebne rzeczy:

Drewniane pudełko z wieczkiem, 2 serwetki z wzorami, 40 cm różowej tasiemki o szerokości 2,5 cm, drewniane małe serduszko, klej wodny, lakier werniks, biała farba akrylowa, czerwona farba akrylowa, 2 średnie pędzelki nylonowe, 1 cieniutki pędzel nylonowy, złoty pisak wodoodporny.

 

DSC06690 Sposób przygotowania:

Biała farba pomaluj całe drewniane pudełeczko i odstaw do wysuszenia. Pomaluj małe serduszko na czerwono i odstaw do wysuszenia. Wytnij z serwetki te wzory które chcesz przykleić i rozwarstw na trzy części DSC06721 zostaw tylko tą część z nadrukiem. Brzegi dołu pudełka wysmaruj klejem wodnym i przyklej wycięte wzory i jeszcze raz wysmaruj klejem. Do białej farby dodaj odrobinę koloru czerwonego aby powstał różowy i pomaluj górę wieczka, w środku dno i wieczko nie malując boków oraz brzegi odstaw do wysuszenia. odetnij 20 cm tasiemki zrób kokardę. Gdy pudełko wyschnie DSC06723 na wieczku na zewnątrz przyklej tasiemkę a na nią tasiemkę z kokardą na krzyż. Wysmaruj w koło brzegi wieczka i naklej wycięte z serwetki wzory następnie jeszcze raz wysmaruj klejem odstaw do wysuszenia. Po wysuszeniu całość oprócz góry wieczka pomaluj lakierem werniksem zrób to dwukrotnie. Gdy lakier wyschnie wewnątrz na dnie naklej serduszko i napisz wasze imiona i datę ślubu. Na wieczku napisz złotym pisakiem wodoodpornym „Czy będziesz trzymać mnie za rękę przed ślubem? Czy powstrzymasz mnie od łez? Czy będziesz moim prywatnym konsultantem ślubnym? Czy przetańczysz z nami cała noc? Czy dasz mi po głowie gdy będę UPIORNĄ PANNA MŁODĄ …?   Milena… Czy zostaniesz moją świadkową? ”. Do środka włóż czekoladki lub inny mały drobiazg i podaruj przyszłej świadkowej.

 

DSC06760 Informacje:

Wybierz takie serwetki i kolory fab jak Tobie się podobają. Drewniane pudełko lakier werniks i klej wodny kupisz w sklepach z rzeczami do rękodzieła lub sklepach internetowych. Pisak złoty wodoodporny kupisz w sklepie papierniczym. Pamiętaj gdy nałożysz klej a na niego serwetkę nałóż jeszcze raz klej na środek rozcierając go do brzegów serwetka się nie podrze. 

 

 

Efekt:

Fajny sposób na zaproszenie dla świadkowej.

DSC06764

Dodaj komentarz