Odśwież swoje otoczenie korzystając z tych cennych wskazówekUtrzymanie domu pachnącego, świeżego i czystego może wydawać się niekończącym się wyzwaniem! Istnieje wiele sposobów, aby odświeżyć swój dom bez użycia środków chemicznych.

  

 

goodhousekeeping.com

 

 

Moc cytrusów

 blog.freepeople.com

Sól morska w połączeniu z ulubionym owocem cytrusowym wypełni każde pomieszczenie miłym zapachem.

 

 

Stare czasopisma

Zamiast wyrzucać wczorajsze gazety, wykorzystuj je wewnątrz kosza! Gazeta jest idealnym materiałem do pochłaniania niechcianych zapachów.

 

 

Świeże powietrze

  hvac.com

Następnym razem, kiedy będziesz wymieniać filtr powietrza,  dodaj kilka kropli olejku eterycznego do filtra. Za każdym razem, gdy wieje powietrze będzie krążyć piękny zapach w całym domu.

 

 

Miska pełna octu

thekrazycouponlady.com

Miską z octem można odświeżać  pokój! Wlej do miski ocet i postaw w wybranym miejscu. Jest to szybki i łatwy sposób, dzięki któremu pozbędziemy się wszelkich nieprzyjemnych zapachów w powietrzu.

 

 

Lepszy Zapach 

 soupontherocks.blogspot.com

Jeśli lubisz świeży zapach to, jest to rozwiązanie dla Ciebie! Usuń otwór wentylacyjny i umieść chusteczkę nawilżającą w otworze, a następnie ponownie włóż kratkę zabezpieczającą na miejsce. Gdy powietrze przepływa przez wentylację, będzie wpływać świeże powietrze.