Ozdoba walentynkowa wiszące sercaDSC06357

Potrzebne rzeczy:

1 arkusz papieru czerwonego technicznego, 1 arkusz papieru czerwonego brokatowego, 1 metr żyłki, klej na gorąco, linijka, pisak i nożyczki.

 

 

DSC06358

 

 Sposób przygotowania: 

Wytnij z czerwonego papieru technicznego 4 paski o szerokości 1,5 cm i długości 16 cm i 4 pasków

DSC06360 z papieru czerwonego brokatowego o tej samej długości i szerokości. Rozgrzej pistolet z klejem na gorąco. Zrób na jednym końcu żyłki oczko o długości 4 cm. Paski wycięte z bloku technicznego czerwonego i brokatowego zwiń na pisaku wtedy paski się skręcą. Skręcone paski zacznij przyklejać na czerwony pasek   DSC06376  nałóż kropelkę kleju na gorąco 4 cm od jednego końca przyklej żyłkę tak by oczko wystawało a supeł był sklejony do tego przyłóż drugi czerwony pasek i przyciśnij palcami. Nałóż na dół jednego z przyklejonych pasków klej na gorąco  przyklej żyłkę i drugi odstający pasek powstanie serduszko. 7 cm niżej przyklej paski czerwone brokatowe następnie czerwony brokatowy i czerwony  i na koniec czerwony brokatowy. Zbędną żyłkę odetnij. Gotowe serduszka zawieś w oknie lub w wybranym przez siebie miejscu.

 

 

DSC06378

 Informacje:

Pamiętajcie gdy będziecie używać kleju na gorąco musicie całość dość szybko przyklejać bo klej szybko schnie. Możecie użyć kleju uniwersalnego. Kolor serc wybierz taki jaki ci się podoba. Serca na żyłce możecie zrobić dłuższe.

 

 

Efekt:

Łatwy i szybki sposób na zrobienie ozdoby walentynkowej.

DSC06448

Dodaj komentarz