24 genialnych pomysłów na przechowywanie małych rzeczyKażdy z nas przechowuje wiele różnych drobnych rzeczy w domu, które używamy na co dzień. Wystarczy spojrzeć, ile pędzli, fiolek, szpilek do włosów i biżuterii niektóre dziewczyny mają! Czasem nie możemy znaleźć czegoś co szukamy wśród wszystkich naszych rzeczy całymi godzinami. Brzmi znajomo, prawda?

Zebraliśmy kilka świetnych pomysłów na zorganizowanie rzeczy w sposób, który pozwoli utrzymać je w zasięgu ręki, ale nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Biżuteria

© blogpisosbonitos

Starodawna zastawa herbaty i kawy  lub niepotrzebne kubki mogą stać się pięknym elementem wystroju wnętrz, a zarazem miejscem do przechowywania biżuterii.

 

© boligmagasinet
© ph.makeupandbeauty
© topinspired
© minchanka

Okulary przeciwsłoneczne

© thetrendygirl
© cutypaste

Kosmetyki

© amoantix
© weheartit

Czy wiesz, że organizator na papier może być specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby można było przechowywać szminki, lakiery do paznokci, błyszczyki, podkłady i różne inne kosmetyki?

Patyczki kosmetyczne i waciki bawełniane

Małe słoiczki przymocuj do ściany w łazience, a problem, gdzie przechowywać patyczki kosmetyczne i bawełniane waciki jest rozwiązany!

Kolorowe doniczki mogą stać się dekoracją wnętrz, a ponadto staną się miejscem do przechowywania patyczków kosmetycznych i bawełnianych wacików, a także może posłużyć jako mydelniczka.

Albo można po prostu kupić specjalne pojemniki na ich przechowywanie. Czyż nie są słodkie?

Przyrządy do modelowania włosów

© Funtime

Grzebienie, spraye do włosów, lokówki, suszarki, prostownice można łatwo umieścić na drzwiach w specjalnym organizatorze.

© multicurioso

Spinki

© crafthubs
© velvet.by

Pędzle kosmetyczne

© projetos.habitissimo
© anabuji.blogspot
© m-klasy.

Kapelusze

Rurka na ścianie, lina, drewniane spinacze do bielizny i trochę pomysłowości, to wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć swój własny wieszak na kapelusze!

© simplyspaced