12 sztuczek, dzięki którym twoja łazienka stanie się funkcjonalnaJest to możliwe, aby każdy kąt Twojego domu był wygodnym miejscem do spędzania czasu. Nawet najbardziej funkcjonalne pomieszczenia można przekształcić w coś wspaniałego. Aby dowieść ci tego, ułożyliśmy listę najbardziej pomysłowych, ale w żaden sposób nie skomplikowanych do zrobienia czy kosztownych. Dzięki tym sztuczką można przebudować swoją łazienkę.

 

Mata z kamieni


 tattooedmartha

Mata z nadmorskich kamieni prosta w samodzielnym wykonaniu. Za pomocą kleju, sklej jeden kamyk do drugiego. Kamienie powinny być płaskie.

 

Pojemniki wiklinowe

pinterest

Kosze wiklinowe mogą być doskonałą alternatywą na półki w łazience. Przymocuj je do ściany za pomocą taśmy mocującej lub gwoździ.

 

Prysznic

flickr

Przymocowanie dodatkowej szyny obok prysznicu jest użyteczne do zawieszania różnych przydatnych rzeczy które potrzebujemy podczas kąpieli. W ten sposób będziemy mieć wszystko pod ręką.

 

 Stojaki na przyprawy

blogspot

Stojaki na przyprawy zmienią wystrój łazienki, a zarówno dzięki nim posortujesz  buteleczki. Przymocuj je za pomocą taśmy mocującej do szafek, ścian lub ustaw na półce.