Bransoletki z suwaków błyskawicznychDSC04795Potrzebne rzeczy:

Klej uniwersalny, czarna nitka, igła, 24 cm srebrnego łańcuszka, 24 cm cyrkonii na nitce, 2 zamki błyskawiczne czarne do jeansów, szczypce jubilerskie, 2 sztuki zapięć toggle, 4 kółka zamknięte, 4 sztuki końcówek zaciskanych do biżuterii.

 

DSC04797

DSC04799Sposób przygotowania:

Przewlec nitkę przez igłę. Około 0,5 cm od końca suwaka przebij igłę w harmonijkę nie przeciągając do końca tak by nitka odstawała z dwóch stron po 5 cm, ściśnij i zwiąż od spodu na supełek, nadmiar odetnij. Do jednej części zapięcia toggla przymocuj kółeczko zamknięte a do kółeczka końcówkę zaciskową. To samo zrób z drugą częścią zapięcia toggla . Końcówkę zaciskającą włóż do w czesniej przeszytego zamka błyskawicznego i za pomocą szczypek jubilerskich zaciśnij, to samo zrób z drugiej strony zamka błyskawicznego. Rozetnij cyrkonie na sznurku na pół. Rozsmaruj klej na brzegi zamka błyskawicznego i przyklej cyrkonię na sznurku i odłóż do wysuszenia. To samo zrób z drugim zamkiem błyskawicznym tylko przyklejając srebrny łańcuszek dzieląc go wcześniej na pół.

DSC04804

Informacje:

Zamki błyskawiczne, łańcuszek srebrny i cyrkonie na sznurku kupicie w sklepach z przyborami krawieckimi. Przybory do wykonywania biżuterii kupicie w sklepach z dodatkami do rękodzieła lub zamówcie w internecie. Do zamków błyskawicznych można przyczepić dżety.

 

Efekt:

Ładne i proste w wykonaniu bransoletki.

DSC04814DSC04808

 

Dodaj komentarz