Organizer z recyklinguDSC06739Potrzebne rzeczy:

3 kwadratowe kartonowe butelki, 50 x 50 cm materiału, 1 arkusz papieru technicznego, taśma dwustronna, klej uniwersalny, klej na gorąco, linijka, nożyk biurowy, pisak i nożyczki.

 

 

DSC06751 Sposób przygotowania:

Zaznacz na kartonach linie w koło co 8 cm i wytnij za pomocą nożyka biurowego. Kartoniki rozetnij i na jedną cześć prostokąta naklej taśmę dwustronną samoprzylepna odklej zabezpieczenie i przyklej drugi koniec  DSC06754powstanie trójkąt. Zrób takich 6 sztuk. 3 trójkąty przyklej do siebie za pomocą taśmy dwustronnej. Z kolejnymi trzema zrób to samo. Wytnij z materiału pasek o szerokości 8 cm. Na trzy złączone trójkąty na całości przyklej w koło taśmę dwustronna i przyklej materiał zbędny odetnij na drugim zrób to samo. Prosty bok wyklejonych trójkątów wysmaruj klejem i przyklej do drugiego możesz spiąć spinaczami dla lepszej przyczepności.Połączone odrysuj na bloku technicznym, odrysowanie wytnij i wyklej z jednej i drugiej strony materiałem. Nagrzej pistolet z klejem na gorąco i przyklej do spodu. W gotowy organizer wstaw przybory.  

 

DSC06803Informacje:

Wykorzystaj taki materiał jaki posiadasz w domu. Staraj się aby kartoniki były kwadratowe wtedy łatwo zrobić trójkąty jeśli nie mamy takich kartonów to i tak łatwo jest uformować.

 

 

Efekt:

Dobry sposób na wykorzystanie nie potrzebnych rzeczy.

 DSC06851DSC06841