WianekDSC03829Potrzebne rzeczy:

Ratanowe białe koło, 3 bukieciki  drobnych róż , 30 cm grubej (5cm)satynowej białej tasiemki, 50 cm grubej (2cm) srebrnej tasiemki, 50 cm grubej (2cm) herbacianej satynowej tasiemki, 50 cm (1cm) tasiemki ecry, ptaszek na drucikach, cieniutki drucik i nożyce.

 

 

 

 

DSC03833

Sposób przygotowania:

Na drewnianym kole za pomocą drucika przymocuj listki po 3 sztuki z dwóch stron następnie różyczki. Przyłóż do siebie taśmę na środku przymocuj drucik tak by nam starczyło do przymocowania w wianku. Z najgrubszej zrób kokardę (białej satynowej). Przymocuj do drewnianego wianka. Na środku przymocuj ptaszka.

 

 

 

DSC03835

Informacje:

Ja kupiłam bukieciki róż w sklepie „Prymus” i rozcięłam tak by były listki i róże ale możecie kupić oddzielne listki i kwiatki w takich sklepach jak kwiaciarnia, sklepy z drobiazgami czy budowlane. Białe ratanowe koło i ptaszka również kupiłam w „Prymus” ale dostaniecie również w sklepach z drobiazgami oraz akcesoriami budowlanymi Cieniutki drucik i tasiemki dostaniecie w pasmanterii.Wianek możecie umieścić na ścianie na uchwycie szafy a również może służyć jako świecznik wystarczy w środek wsadzić świeczkę tylko musi być dość wysoka, aby nam się nic nie spaliło.

 

DSC03839

DSC03843

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Efekt:

DSC03845DSC03852

Dodaj komentarz