Walentynkowe motyleDSC06370

Potrzebne rzeczy:

1 arkusz jasno różowego bloku technicznego, 1 arkusz papieru ciemno różowego bloku technicznego, 2 lizaki chupa chups, plastikowe małe oczy, pisak, nożyczki, nożyk biurowy i klej uniwersalny.

 

DSC06401

Sposób przygotowania:

Złóż na pół papier techniczny ciemno różowy i jasno różowy i narysuj na złożeniach pół motyla i wytnij. Na ciemno różowym papierze i jasno różowym narysuj 4 serduszka o wymiarze szerokości 3 cm i długości 2,5 cm i 4 serduszka o szerokości DSC064032 cm i długości 1,5 cm i wytnij. Na środku motyla zrób dwa nacięcia nożykiem biurowym o długości 1,5 cm odległych od siebie 2 cm. Na wyciętym ciemno różowym motylu  przyklej z przodu motyla w rogu skrzydła jasno różowe większe serca z tyłu motyla przyklej na rogach skrzydeł małe serca po lewej i prawej stronie motyla. Czarnym cienkopisem napisz na jednym motylu KOCHAM CIĘ w koło a na drugim motylu napisz I LOVE YOU. Przez nacięcia  na środku motyla włóż jednego lizaka. Na lizaku przyklej jedną parę oczu plastikowych. W gotowych walentynkach w środku napisz swój wierszyk i podaruj osobie.

 

DSC06405

Informacje:

Gotowe motyle możecie wydrukować z internetu. Wybierzcie kolor i wielkość motyli taki jaki wam się podoba. Użyjcie takich lizaków jak wy lubicie lub osoba której chcecie podarować.

 

 

Efekt:

Fajny i prosty sposób na słodka walentynkę. 

DSC06440 DSC06409

Dodaj komentarz